• WITAMY NA STRONIE NASZEGO PRZEDSZKOLA
      •                                                                                   CO U NAS NOWEGO...

• Olimpiada Przedszkolaków

Dnia 21. 04. 2024r. przedszkolaki z grup starszych wzięły udział w Olimpiadzie Przedszkolaków, która odbyła się na Hali Sportowej w Suszcu. Dzieci z radością uczestniczyły we wszystkich konkurencjach, a ich wysiłki zostały wynagrodzone pamiątkowymi medalami.

Nowa galeria Olimpiada Przedszkolaków została dodana do albumu fotograficznego.

• Olimpiada Przedszkolaków
        • Zwierzęta z wiejskiego podwórka

Dnia 18.04.2024r. dzieci z grupy "Sówki" i "Zajączki" odwiedziły gospodarstwo. Największą frajdą było poznanie i obejrzenie z bardzo bliska małego, nieporadnego cielaczka o imieniu Huragan, oraz groźnego byka. Przedszkolaki widziały również puszyste króliki, kury oraz pasące się krowy z cielakami. Poznały ciekawostki dotyczące tych zwierząt. Wizyta w gospodarstwie pozwoliła dzieciom na zdobycie praktycznej wiedzy o zwierzętach hodowlanych.

• Planetarium w naszym przedszkolu

Dnia 12.04.2024r. przyjechało do przedszkola Planetarium. Dzieci uczestniczyły w pokazie bajki edukacyjnej pt: "Zaczarowany globus". Poznały wiele nowych zagadnień związanych m.in. ze światłem słonecznym, porami roku, fauną, florą, pogodą, równikiem i biegunami Ziemi.

Nowa galeria Planetarium w naszym przedszkolu została dodana do albumu fotograficznego

• Planetarium w naszym przedszkolu
          • WSPÓŁPRACA ZE ŚRODOWISKIEM LOKALNYM
          • NARODOWY PROGRAM ROZWOJU CZYTELNICTWA