• WITAMY NA STRONIE NASZEGO PRZEDSZKOLA
      •                                                                                   CO U NAS NOWEGO...

• Spotkanie z panią bibliotekarką

Nowa galeria Spotkanie z panią bibliotekarką została dodana do albumu fotograficznego

Dnia 11.10.2023 r. nasze przedszkole odwiedziła pani bibliotekarka z Biblioteki Pedagogicznej w Pszczynie, która przeprowadziła dla nas warsztaty edukacyjne w ramach Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa. Dzieci miały możliwość poznać krótkie, ciepłe, pięknie zilustrowane opowiadania o Tappim i jego przyjaciołach. Pełne dobrych emocji, podpowiadające dzieciom czym jest przyjaźń, jak odróżnić dobro od zła.

• "Alicja w Zaczarowanej Krainie"

Nowa galeria "Alicja w Zaczarowanej Krainie" została dodana do albumu fotograficznego

5 października przedszkolaki wybrały się do GOK-u na niezwykły spektakl „Alicja w Zaczarowanej Krainie”. Bajeczna sceneria, barwne kostiumy i doskonała gra aktorska zachwyciły młodego widza. To była fascynująca podróż do świata magii i wyobraźni.

• "Alicja w Zaczarowanej Krainie"
          • WSPÓŁPRACA ZE ŚRODOWISKIEM LOKALNYM
          • NARODOWY PROGRAM ROZWOJU CZYTELNICTWA
          • INNOWACJE, PROJEKTY, PROGRAMY WŁASNE